Sultandağı, Afyonkarahisar - Sultandağı'nın Kırca köyünde hayata geçirilen devlet yatırımları kapsamında önemli açılışlar gerçekleştirildi.
Afyonkarahisar Valiliği tarafından koordine edilen ve 12 dükkandan oluşan Meyve Alım Merkezi'nin açılışı, köy halkının katılımıyla yapıldı. Açılışa katılan AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Meyve Alım Merkezi'nin Kırca köyü ve çevresine hayırlı olmasını temenni ederek açılış sonrası vatandaşlarla bir araya geldi.