Yerel seçimler kapsamında saha çalışmalarını sürdüren AK Partili Uluçay ‘Büyük Teşkilat Buluşmaları’ kapsamında partisine gönül vermiş partisinde görev almış üye ve yöneticileriyle bir araya geldi.
AK Parti’nin kurulduğu topraklarda AK Davaya gönül vermiş teşkilat mensuplarıyla bir araya gelen AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay projelerine bilgilendirmelerde bulundu.
HAZIR VE KARARLI
AK Parti’nin Afyonkarahisar’da yeniden tarih yazacağını ifade eden AK Partili Hüseyin Ceylan Uluçay teşkilat buluşmasına dair paylaşım gerçekleştirdi.
Gerçekleştirdiği paylaşımda; ‘’ Davamıza gönül vermiş birbirinden kıymetli teşkilat mensuplarımız ile bir araya geldik.Göreve geldiğimizde gerçekleştireceğimiz projeleri bir bir anlatarak üzerine istişarede bulunduk. Teşkilatımız tabelaya bir zafer daha yazmak için; Hazır ve Kararlı ‘’ dedi.