Afyonkarahisar'da AK Parti'nin haftalık yönetim kurulu toplantısı, İl Başkanı Hüseyin Menteş'in başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıya, il yönetim kurulu üyeleri ve belediye meclis üyeleri de katılım sağladı.
Toplantıda, partinin güncel gündemi ve il genelindeki siyasi faaliyetler ele alındı. Öte yandan toplantıya yönelik paylaşım sosyal medyadan yapıldı. Yapılan paylaşımda; ‘’ Haftalık olağan il yönetim kurulu toplantımızı İl Başkanımız Hüseyin Menteş riyasetinde, belediye meclis üyelerimizin katılımlarıyla gerçekleştirdik.’’ Dedi.