AK Parti Afyonkarahisar Teşkilatı Haftalık Toplantısını Gerçekleştirdi
AK Parti Afyonkarahisar İl Teşkilatı, haftalık olağan il yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıya AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Menteş’in başkanlık etti.İl Genel Meclisi üyelerinden Mehmet Siper’in ve Merkez İl Genel Meclisi Üyeleri Ömer Dayı ile Semai Kaya’nın da katılım sağladığı toplantıda Afyonkarahisar’ın genel gündemi ve yerel konuların yanı sıra, AK Partinin il genelindeki faaliyetleri ve projeleri üzerinde de değerlendirmelerde bulunuldu. Ayrıca, il yönetim kurulu üyelerinin gelecek dönem için planlanan çalışmaları hakkında istişarelerde bulunuldu. Katılımcıların görüş ve önerilerinin değerlendirildiği toplantının verimli geçtiği ifade edildi. AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı toplantının sonunda yaptığı açıklamada, parti teşkilatının birlik ve beraberlik içinde hizmet etmeye devam edeceğini vurguladı.>>EVREN ATCI![](https://www.afyonturkeligazetesi.com/images/files/2024/05/6654d8cf1b860.jpg)
![](https://www.afyonturkeligazetesi.com/images/files/2024/05/6654d8cdc21fc.jpg)
![](https://www.afyonturkeligazetesi.com/images/files/2024/05/6654d8cbf1f46.jpg)
![](https://www.afyonturkeligazetesi.com/images/files/2024/05/6654d8caae6a8.jpg)