AKIN’IN ÇEKTİĞİ kelebek FOTOĞRAFLARI İLGİ GÖRDÜ
Doğa fotoğrafçısı Cem Akın’ın çektiği kelebek fotoğrafları görenleri hayran bıraktı.
“AFYONKARAHİSAR TABİATI ÇOK ZENGİN”
Sinanpaşa ilçemizin doğasında keyifli bir yürüyüş gerçekleştiren Akın, objektifine takılan birbirinden güzel kelebek fotoğraflarını sosyal medyadan takipçileri ile paylaştı.
Akın doğanın yağan yağmur sonrası harika bir görünüme kavuştuğunu kaydederek, “Afyonkarahisar tabiatı, bitki çeşitliliği açısından çok zengin. Bu yüzden kelebek çeşitliliği fazla oluyor. Bir, iki kelebek derken bir sürü kelebek türü fotoğraflama imkânım oldu. Kelebekler naif ve zarif yapılarından dolayı bence doğanın bir mucizesi. Yapmış olduğum doğa gezisinde çekmiş olduğum rengârenk kelebekleri sizlerle paylaşmak istiyorum” şeklinde görüşlerini ifadelendirdi.