Yerel seçimlerin ardından 74 yıl sonra Afyonkarahisar'da belediyeye CHP'nin bayrağını diken Köksal, makam belediyeciliğinden ziyade saha çalışmalarına ağırlık veriyor.Köksal'ın saha çalışmalarına verdiği önem, Afyonkarahisar'ın yerel yönetiminde yeni bir dönemin başladığına işaret ediyor. Şehrin çehresine kadın elinin değeceğini her fırsatta dile getiren Köksal’a saha ziyaretlerinde belediyenin kadın çalışanları yoğun ilgi gösteriyor.
KADINLARIN GÜCÜNE GÜVENİYOR FİKİRLERİNİ ÖNEMSİYOR
Afyonkarahisar'ın mutlu bir şehir olması hedefiyle seçildiği günden beri yoğun çalışmalar sergileyen Belediye Başkanı Burcu Köksal, belediye personelinin fikirlerini önemsiyor. Kadınların da istihdam edildiği belediyede kadınların gücüne de vurgu yapıyor. Başkan Köksal, çalışanların fikirlerini önemsediğini belirterek, "ailem" diye nitelendirdiği mesai arkadaşlarıyla birlik ve beraberlik içinde Afyonkarahisar için çok iyi hizmetler yapmayı hedeflediğini ifade etti.
SELÇUK AYDIN