Reklam

AFYON'DA MAHSUR KALAN GÜVERCİNLER MAHKEMEYE TAKILDI

Afyonkarahisar’da şuan kullanılmayan bir işyerine giren güvercinler içeride mahsur kalınca vatandaşlar itfaiye ve polise haber verdi. Mülk sahibi ve kiracı arasında devam eden mahkeme nedeniyle polis ve itfaiye güvercinleri kurtaramadı. Mahsur kalan güvercinlerin kurtulması için mahkeme sonucu bekleniyor.

AFYON'DA MAHSUR KALAN GÜVERCİNLER MAHKEMEYE TAKILDI
20 Kasım 2020 - 18:09


Afyonkarahisar Ambaryolu Caddesi üzerinde bulunan bir işhanının 5 katında kullanılmayan bir işyerinin penceresi aralık kalınca içerine güvercinler girdi. Daha sonra içeriden güvercinlerin çıkmayıp mahsur kaldığını gören bir vatandaş durumu polise bildirdi. İşhanı Yöneticisi ile mahsur kalan güvercinleri kurtarmak isteyen ekipler, işyerinin mülk sahibi ile kiracı arasında mahkemelik olduğunu öğrenince müdahale edemedi. Şimdi içeride aç ve susuz halde mahsur kalan güvercinlerin kurtarılması için mahkeme sonucu bekleniyor.
Mahkemenin sonuçlanması bekleniyor
İşhanı Yöneticisi Mahmut Başar, mahkemenin devam etmesinden dolayı güvercinlere müdahale edilemediğini belirterek, “Mahkeme olduğu için mülk sahibi ile kiracı arasında herhangi bir müdahale yapılamıyor. Yetkililer gelerek incelemeyi yaparak tespiti yaptılar artık mahkemenin sonuçlanması beklenmekte. Güvercinler cam açık olduğu için içeri girmişler. Polise haber edildi. İtfaiye ve polis birlikte gelerek gerekli incelemeleri yaptılar Mahkemenin devam etmesinden dolayı herhangi bir müdahalenin yapılamayacağını onun içinde herhangi bir şey gerçekleştirmediler” diye konuştu >>HAYATİ KANAT
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Ömer bodır
    1 ay önce
    Ooooohooo yandınız konu mahkemeye kaldıysa 3 sene mahkeme 2 sene istinaf 5 sene temyiz,bide Allah vermesin arada birileri ceviz ten ölürse silahtan bidaha başlarız.