AFSÜ, ATSO ve Kadın Girişimciler Kurulu İşbirliği Protokolü İmzaladı
Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi (AFSÜ), Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Afyonkarahisar Kadın Girişimciler Kurulu arasında işbirliği protokolü imzalandı.
Protokole Katılan İsimler
Protokol imza törenine AFSÜ Rektörü Prof. Dr. Nurullah Okumuş, ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser ve TOBB Afyonkarahisar Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Funda Güleç Yaman katıldı.
ORTAK PROJELER VE İŞ BİRLİĞİ
Düzenlenen protokol ile kurumlar arasında işbirliği mesajı verildi. Ortak faaliyetler ve projelerin yürütülmesi hedeflenirken kentte hem üniversite hem de iş dünyası arasında güçlü bağ kurulması planlandı.
SELÇUK AYDIN