Reklam

11 AYRI SUÇTAN ARANAN ŞAHIS YAKALANDI

İlimizde 11 ayrı suçtan aranana bir şahıs jandarma ekiplerinin 4 aylık bir çalışması sonucu yakalandı. 

11 AYRI SUÇTAN ARANAN ŞAHIS YAKALANDI
17 Ocak 2020 - 18:38

Afyonkarahisar İl Jandarma Komutanlığı ile Çobanlar İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından; 4 ay süre ile yürütülen istihbarı çalışmalar sonucunda 11 ayrı suçtan arandığı tespit edilen şüpheli A.A. Afyonkarahisar kent merkezinde bulunan evinde yakalandı.
Şüpheli A.A. jandarma komutanlığında verdiği ifadesinde 2015-2019 yılları arasında "Tehdit, yaralama, cinsel saldırı, mala zarar verme ve hırsızlık” olaylarını da kapsayan 11 ayrı suç işlediğini itiraf etti.  ŞahsınIsparta Yerel İlamat Masası tarafından verilen karar gereği "Tehdit” suçundan arandığı, Bolvadin Asliye Ceza Mahkemesi tarafından verilen karar gereği "Hakaret" suçundan arandığı belirlendi.
SUÇ MAKİNESİ GİBİ
Şahsın;Isparta 1. Asliye Ceza Mahkemesi tarafından verilen karar gereği "Basit Tehdit” suçundan arandığı, Bolvadin İlamat ve İnfaz Bürosu tarafından verilen karar gereği "Hakaret” suçundan arandığı, Bolvadin İlamat ve İnfaz Bürosu tarafından verilen karar gereği "Basit Cinsel Saldırı" suçundan arandığı, Bolvadin İlamat ve İnfaz Bürosu tarafından verilen karar gereği "Basit Yaralama” suçundan arandığı, Afyonkarahisar Taşra İlamat Masası tarafından verilen karar gereği “Basit Yaralama” suçundan arandığı, Bolvadin İlamat ve İnfaz Bürosu tarafından verilen karar gereği "Bina içinde Muhafaza Altına Alınmış Olan Eşya Hakkında Hırsızlık' suçundan arandığı, tarihinde Bolvadin İlamat ve infaz Bürosu tarafından verilen karar gereği "Mala Zarar Verme” suçundan arandığı, Bolvadin İlamat ve İnfaz Bürosu tarafından verilen karar gereği “Nitelikli Olarak Konut Dokunulmazlığı İhlal” suçundan arandığı, Bolvadin İlamat ve İnfaz Bürosu tarafından verilen karar gereği “Kişiyi Hürriyetinden Yoksun Kılma” suçundan arandığı tespit edildi.
 
Olayla ilgili Cumhuriyet Savcısına bilgi verilirken, alınan talimat gereğince şüpheli A. A., Savcılığa sevk edilmiş ve tutuklanarak Afyonkarahisar E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumuna gönderildi.
 
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum