Reklam

YİNE YENİ NESİL ŞAMPİYON

U-16 Basketbol Kız Ligi’nde şampiyonun ismi yine değişmedi. Katıldığı liglerde üstün başarı gösteren Yeni Nesil Spor Kulübü U-16 Basketbol Kız Ligi’nde namağlup şampiyon oldu

YİNE YENİ NESİL ŞAMPİYON
04 Aralık 2019 - 21:11

Geçtiğimiz gün oynanan maçlarla U-16 Basketbol Kız Ligi sona erdi. Birbirinden güzel ve heyecanlı maçların oynandığı ligde, Yeni Nesil kızları namağlup şampiyon olurken, ikinci Yükseliş Spor, üçüncü ise Afyon Yıldızları oldu. Kapanış müsabakalarının ardından düzenlenen kupa töreninde Yeni Nesil Spor Kulübü kızlarına kupalarını Basketbol İl Temsilcisi Başkan Yardımcısı Ahmet Sarlık takdim etti.
 
KIZLARIMLA GURUR DUYUYORUM
 
Kupa töreni sonrası takımıyla birlikte hatıra fotoğrafı çektiren Yeni Nesil Spor Kulübü Başkanı ve Baş Antrenörü Serdar Ünsür, kuruluş yılından itibaren yollarına devam ettiği kızlarıyla gurur duyduğunu ve bu kızlarla daha çok başarılara imza atacaklarını vurguladı.
 
ANNELER YİNE KIZLARININ BAŞINDA
 
Her sene olduğu gibi bu sene de çekişmeli geçen kız basketbol liginde, anneler kızlarını yalnız bırakmadı. Kızları her düştüğünde onlarla birlikte canı yanan anneler, kupa töreninde de onların sevinçlerine ortak oldular. Kupa töreninin sonunda anneler ve kızları aileleriyle hatıra fotoğrafı çektirerek bu mutluluğu ölümsüzleştirdi.
 
YENİLER AMA HIRSLILAR
 
U-16 Basketbol Kız Ligi’nde boy gösteren takımlar arasında Yükseliş Spor Kulübü, basketbol hayatına yeni katılmasına rağmen oldukça başarılı sonuçlar elde ederek ligde ikinci olmayı başardı.
 
İLİMİZİ TEMSİL EDECEKLER
 
U-16 Basketbol Kız Liginde şampiyon olan Yeni Nesil Spor Kulübü, Şubat ayında düzenlenecek olan Bölgesel ligde ilimizi temsil edecekler.  >>Cumhur BURSALIOĞLU
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum