Reklam

VETERİNERLİK FAKÜLTESİ İLE İŞBİRLİĞİ YAPILACAK

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyon Kocatepe Üniversitesi Veterinerlik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Turan Civelek’i ziyaret etti. Ziyarette, Veterinerlik Fakültesi bahçesinde Belediye tarafından yapılacak düzenlemelerle ilgili istişarede bulunuldu.

VETERİNERLİK FAKÜLTESİ İLE İŞBİRLİĞİ YAPILACAK
10 Aralık 2019 - 11:01

 
 
Veterinerlik Fakültesi ile Belediye Veteriner İşleri Müdürlüğü işbirliğinde sokak hayvanlarının kısırlaştırma ve rehabilitasyonuna yönelik yapılacak çalışmaların değerlendirildiği ziyarette, Başkan Zeybek desteklerinden dolayı Veterinerlik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Turan Civelek’e teşekkür etti. Fakülte kafeteryasında üniversite öğrencileriyle de bir araya gelen Başkan Zeybek, öğrencilerin talep ve önerilerini dinledi.
 
Başkan Zeybek çalışmaları yerinde inceliyor
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Erenler Mahallesi’nde yapılan yol düzenleme çalışmasını yerinde inceledi. Erenler Mahalle Muhtarı Hasan Çavlan’ın da eşlik ettiği ziyarette, Asfalt Yol Birim Sorumlusu Kubilay Akın’dan çalışmalarla ilgili bilgi alan Başkan Mehmet Zeybek, daha sonra Erenler’de bulunan bazı işletmeleri ziyaret etti.
 
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum