Reklam

"UYGUR" YİNE TAKDİRLERİ TOPLADI

Afyonkarahisar Burmalı Mahallesi Muhtarı Suat Uygur halk tarafından takdir edilmeye devam ediyor.

"UYGUR" YİNE TAKDİRLERİ TOPLADI
05 Ocak 2020 - 11:54

Uzun yıllardır bulunduğu mahallede muhtarlık yapan ve son yapılan 31 Mart yerel seçimlerinde de tekrar Muhtar olarak seçilen; Burmalı Mahallesi Muhtarı, Afyonkarahisar Muhtarlar Derneği Başkanı Suat Uygur’un Burmalı mahallesine olan hizmetleri devam ediyor.
Mahallesine bu zamana kadar birçok hizmet sağlamış ve halen de bu hizmetlere devam eden Burmalı Mahallesi muhtarı Suat Uygur’un, mahallesine son olarak kazandırmış olduğu bir yeni hizmet olan Muhtarlık Binası ve çevresine kazandırmış olduğu çevre düzeni hem bulunduğu mahallenin, hem de vatandaşların beğenisini topluyor. Görünüşüyle, çevre düzeniyle ve temizliğiyle beğenileri toplayan muhtarlık binası aynı zamanda diğer mahalleler için de bir örnek teşkil ediyor.
“MAHALLEMİZ HER ŞEYİ HAK EDİYOR”
Her mahallede vatandaşın gidip muhatap olabileceği ve mahallesinin muhtarı ile kolayca ulaşıp sorunlarını dile getirebileceği bir muhtarlık binasının mutlaka olması gerektiğini ifade eden Burmalı Mahallesi Muhtarı Suat Uygur: “ Mahallemiz her şeyi hak ediyor. Her mahallenin mutlaka bir muhtarlık binası olmalı ve vatandaşla muhtar iç içe olmalı. Vatandaşlarla birlikte kolay ve hızlı bir şekilde mahallemizde oluşan sıkıntıları koordineli olarak çözmek istiyorsak bunlar zaten olmalı. Mahallemiz için çalışmaya devam edeceğiz”dedi>>Yasin AY
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum