Reklam

TÜRKELİ GAZETESİ'NDE 69 YILLIK VEFA

Afyonkarahisar’ın en köklü gazetesi Türkeli’nin Kuruluşunun 69. Yılı ve Vefa Gecesi geniş bir katılımla gerçekleşti. Duygu yüklü anların yaşandığı gecede; gazetenin yeni sahibi Önder Artuk’un 32 yıl boyunca gazeteyi, gazetecilik ilkesinden biran olsun sapmadan bu günlere taşıyan Hacı Hakkı Özsoy’a göstermiş olduğu “vefa” duygusu takdirle karşılandı.

TÜRKELİ GAZETESİ'NDE 69 YILLIK VEFA
08 Aralık 2019 - 18:13 - Güncelleme: 08 Aralık 2019 - 19:22

Türkeli Gazetesi 69. Yılı ve Vefa Gecesi’ne; Vali Mustafa Tutulmaz, Orman ve İşleri Eski Bakanı Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Demokrat Parti Genel Başkanı Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. Ali Özkaya, Belediye Başkan Vekili Murat Öner, İl Genel Meclis Başkanı Burhanettin Çoban, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Hüsnü Serteser, Devlet Demir Yolları (TCDD) 7. Bölge Müdür Adem Sivri, Afyonkarahisar Basın Yayın Birliği Başkanı Sezer Küçükkurt, Ege Gazeteciler Federasyonu Başkanı Mehmet Abdioğulları, Mega Birlik Temsilcisi Mehmet Emin Güzbey, çok sayıda daire müdürleri, sivil toplum örgütü temsilcileri, ulusal ve yerel basın yayın kuruluşu temsilcileri ile çok sayıda davetli katıldı.
Davetlileri; Türkeli Gazetesi eski sahibi Hacı Hakkı Özsoy ile yeni imtiyaz sahibi Önder Artuk kapıda karşıladı. Programda ilk olarak Hacı Hakkı Özsoy’a sürpriz olarak hazırlanan hayatının anlatıldığı belgesel filmi sunuldu.
Belgesel filminin ardından Gazetemiz Sahibi M. Önder Artuk’un ve eski sahibi H.Hakkı Özsoy’un açılış konuşmasıyla devam eden gece, ilimiz protokolü Vali Mustafa Tutulmaz, Orman ve Su İşleri Eski Bakanı Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Demokrat Parti Genel Başkanı Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. Ali Özkaya’nın konuşmalarıyla devam etti.
Konuşmaların ardından Orman ve Su İşleri Eski Bakanı Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Türkeli Gazetesi yeni İmtiyaz Sahibi Önder Artuk ile birlikte Hacı Hakkı Özsoy’a bu güne kadar vermiş oldukları büyük fedakarlıklardan dolayı çiçek ve plaket takdim ettiler. Program; İl Müftüsü Şükrü Kabukçu’nun duası ve toplu fotoğraf çekiminin ardından son buldu.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum