Reklam

Türkeli 69 yıllık bir değer

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen, Türkeli Gazetesinin kuruluşunun 69. Yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Türkeli 69 yıllık bir değer
04 Aralık 2019 - 21:18

 
 
 
 
Sezen gazetenin kurucusu Sadettin Aygen’i saygıyla andığını ifade ederek, yıllardır H. Hakkı Özsoy tarafından yönetilen ve geçtiğimiz günlerde işadamı Önder Artuk’a devredilen gazetenin çizgisini bozmadan yayın hayatını sürdürdüğünü ifade etti.
İlimizde 69 yıldır yayın hayatını aralıksız sürdüren Türkeli Gazetesinin kuruluş yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayınlayan AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Sezen, gazetenin kurucusu merhum Sadettin Aygen’i saygıyla anarken, gazeteyi Aygen’den devralan H. Hakkı Özsoy’u da tebrik etti. Sezen, son olarak gazeteyi H. Hakkı Özsoy’dan geçtiğimiz günlerde devralarak çizgisini bozmadan yayın hayatını sürdürmesine vesile olan işadamı Önder Artuk’a da hayırlı olsun dileklerini iletti.
Aygen’e vefa, Özsoy ve Artuk’a tebrik
Afyonkarahisar’da yarım asırdan fazla süredir yayın hayatını sürdüren Türkeli Gazetesi’nin bu yıl 69. Yıl dönümünü kutladığını dile getiren AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Sezen, “Saygıyla andığımız merhum Sadettin Aygen tarafından 5 Aralık 1951 yılında kurularak medyada yer alan Türkeli Gazetesi, şehrimizin sevilen ve sayın işadamlarından H. Hakkı Özsoy tarafından devralınmış ve bugün de aynı çizgide yine şehrimizin sevilen işadamlarından Önder Artuk’a devredilerek yayın hayatını sürdürmektedir” dedi.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum