Reklam

Türkeli 69 yıldır haberin doğru kaynağı

Türkiye Emekliler Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Ahmet Ege ve Genel Sekreter Hasan Aytuğ, 69.kuruluş yıldönümü nedeniyle gazetemizi ziyaret etti.

Türkeli 69 yıldır haberin doğru kaynağı
05 Aralık 2019 - 21:50

 
Ziyarette Yazı İşleri Müdürümüz Abdullah Ertek ile görüşen Başkan Ege, şehrimizde 69 yıldır haberin doğru kaynağının Türkeli Gazetesi olduğunu ifade ederek Gazetenin yeni sahibi M.Önder Artuk ve çalışanlarını tebrik ederek başarılarının devamını diledi.
Karşılıklı görüş alışverinin yapıldığı ziyarette, Dernek faaliyetleri hakkında da bilgiler veren Başkan Ege; “10 Bin üyesi olan ilimizin en büyük sivil toplum kuruluşlarından bir tanesiyiz. Emekliler Derneği Genel Merkezimiz ilimizde termal otel yapmak için 23 Bin metrekare arazi aldı. Proje çalışmaları sürüyor. Temelinin de en kısa zamanda atılması arzu ediyoruz. Benim asıl beklentim buranın Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi olması. Bu sayede Türkiye’deki bütün emekli kardeşlerimiz bu otelden faydalansın istiyorum” dedi.
Ege, sözlerini şöyle noktaladı: “Bizler her zaman emeklimiz yanındayız. Bu yılda emeklimize kar amacı gütmeden en ucuz kömürü almalarını sağladık. Bugüne kadar ki satışımız 3 bin tonu buldu” dedi. >>Mehmet Karakaş
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum