Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Afyonkarahisar İl Temsilciliği tarafından düzenlenen etkinlik kapsamında "Velhasıl" sohbetleri gerçekleştirildi. TÜGVA’nın Eğitim Koordinatörlüğü bünyesinde düzenlenen etkinliğe Said Sulak katıldı.
Gençlerin yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte, Said Sulak çeşitli konularda bilgi ve deneyimlerini paylaştı. Sohbet havasında geçen programda gençler sorularıyla etkinliğe katılım sağladı. Etkinlik sonrasında TÜGVA’dan yapılan paylaşımda ; ‘’ Bu hafta Said Sulak hocamızı dinledik, katkıları için teşekkür ederiz.’’ Denildi
SELÇUK AYDIN