Reklam

Termal otellere "bayram dopingi"

Termal otellere "bayram dopingi"
06 Haziran 2019 - 18:03

Termal otellere "bayram dopingi"

Yerli ve yabancı turistlerce tercih edilen Afyonkarahisar'daki termal oteller, Ramazan Bayramı tatilinde yüzde 100 dolulukla misafirlerine hizmet veriyor.

Akrones Termal Otel Genel Müdürü Ünal Özgen, yaptığı açıklamada, bayram tatilinin önceden 9 gün olarak açıklanmasının termal otellere yoğun ilgi oluşturduğunu söyledi.

Eğlenceli programlar hazırlandı

Otellerindeki doluluk oranının yüzde 100'e ulaştığını belirten Özgen, şöyle konuştu:"Termal otelimizdeki misafirlerin güzel bir tatil geçirmesi için önceden tüm hazırlıklarımızı yapmıştık. Animasyon ekiplerimiz, bayrama özel müzik ve eğlence programları hazırladı. Yine, mutfak ekiplerimiz lezzetli menülerini hazırladı. Bayramın ikinci günündeyiz ve otelimiz tamamen dolu durumda. Tatilcilerin termal otellerimize gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür ediyoruz."

Termal değince Afyon akla gelir

Özgen, Afyonkarahisar'da termal turizmin sadece kış aylarında değil, yılın 12 ayı boyunca devam ettiğini vurguladı. Termal otellerdeki tatilin sağlık ve eğlence yönünden değerlendirildiğini aktaran Özgen, "Afyonkarahisar son dönemde 'termalin başkenti' olarak nitelendiriliyor. Termal denilince ilk akla gelen şehirdir. Termal tatil isteyenler ilk sırada Afyonkarahisar'dan yana tercihlerini kullanıyor. Diğer illerde de termal turizm artıyor. Yani Türkiye'de termal turizm artık herkesin gereksinimi haline geldi." diye konuştu.

Sağlık ve şifa olanakları sunuyoruz

Korel Termal Otel Genel Müdürü Ümit Uysal da 9 günlük bayram tatilinin turizm sektöründe doping etkisi yarattığını belirterek, "Termal turizmin en yoğun olduğu dönemi yaşıyoruz. Bayram boyunca, misafirlerimize deniz turizmini aratmayacak imkanların yanı sıra sağlık ve şifa olanakları sunuyoruz." dedi..>>AA

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum