Balıkesir'de düzenlenen ve üçüncüsü yapılan Yasemin Adar Güreş Turnuvası'na katılan Taşoluk Belediye Spor Kulübü sporcuları, müsabakalarda büyük başarı elde etti. Turnuvada birinciliği Sebahat Işıkçı, ikinciliği Büşra Alan, üçüncülüğü ise Eylül Almacik kazandı.
Belediyeden yapılan paylaşımda, "Sporcularımızı ve antrenörlerimiz Yakup Yağcı ve Ahmet Şahan'ı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz." ifadeleri kullanıldı.
Taşoluk Belediyesi'nin sporcularının gösterdiği bu başarı, hem kulübün hem de belediyenin gurur kaynağı oldu. Türkeli Gazetesi olarak sporcuları ve antrenörleri tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.