Reklam

TALİB ZANNA GERİLEDİ, CRAWFORD LİSTEYE GİRDİ

ING Basketbol Süper Liginde 15 nci hafta geride kalırken, istatistik liderleri sıralaması da belli oldu. Temsilcimizden Talib Zanna ribaund krallığı sıralamasında bir basamak gerilerken, Jordon Crawford asis krallığı sıralamasında son sıradan giriş yaptı.

TALİB ZANNA GERİLEDİ, CRAWFORD LİSTEYE GİRDİ
17 Ocak 2020 - 15:26

 
 
15 nci haftası geride kalan ING Basketbol Süper Ligde heyecan fırtınası tüm hızıyla sürerken, istatistik liderleri sıralaması da belli oldu.
CRAWFORD LİSTEYE GİREMEDİ
Sayı krallığı sıralamasında Bahçeşehir Koleji’nden Robert Wilson 21.5 ortalamayla listenin zirvesinde yer alırken, Sigorta.Net İTÜ BB’den Matthew Warren Mobley 2. Sırada yer aldı. Temsilcimiz Meksa Yatırım Afyon Belediyespor’un başarılı oyuncusu Jordon Crawford, Gaziantep Basketbol karşılaşmasında 26 sayı kaydetmesine rağmen listeye giremedi.
ZANNA’DA DÜŞÜŞ VAR
Riband krallığı sıralamasında ise Gaziantep Basketbol’dan Ivan Buva 10.0 ortalamayla listenin zirvesinde yer alırken, temsilcimiz Meksa Yatırım Afyon Belediyespor’un başarılı oyuncusu Talib Zanna bir basamak gerileyerek üçüncü sıraya düştü.
HOVARD YOK, CRAWFORD VAR
Asist krallığı sıralamasında ise Fenerbahçe Beko’dan Kostas Sloukas 7.3 ortalamayla zirvenin başında yer alırken, temsilcimizden Hovard bu hafta liste dışında kalırken, Jordon Crawford ise 5.1 ortalamayla listeye 10. Sıradan giriş yaptı.
>>Yasin AY
 
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum