Başkan Bozkurt’a Şuhut Kaymakamı Erkan Kaçmaz ve Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Ahmet Başkurt eşlik etti. Çalışmaların 2 ay içerisinde tamamlanacağının müjdesini veren Başkan Bozkurt ”Gençlik ve spor merkezinin çalışmaları başladı. Uzun süredir üzerinde çalıştığımız bir proje idi. Atıl bir binayı da topluma kazandırmanın mutluluğu içerisindeyiz. Çalışmalar 2 ay içerisinde planlandığı gibi giderse çalışma tamamlanıp açılacak. Emeği geçen herkese tüm hemşerilerim adına teşekkür ederim”dedi. >>TÜRKELİ
![](https://www.afyonturkeligazetesi.com/images/files/2020/12/5fd33f3fd6466.jpg)