Reklam

SPORCULARIMIZ BİZLERİ GURURLANDIRIYOR

İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, Muğla'da yapılan Halter Genç B Erkekler Türkiye Birinciliği müsabakalarında Türkiye 3.'sü olan Emin Ölmez'i makamında kabul ederek, başarılı sporcuyu tebrik ederek hediye verdi.

SPORCULARIMIZ BİZLERİ GURURLANDIRIYOR
27 Şubat 2020 - 14:17

Afyonkarahisar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi  9. Sınıf öğrencisi Emin Ölmez, 18-20 2020 Şubat tarihleri arasında Muğla'nın Dalaman ilçesinde yapılan Gençler Türkiye Şampiyonası Halter müsabakalarında 67 kg sıkletinde toplam 202 kg kaldırarak Türkiye 3'sü olmasından duyduğu mutluluğu İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın ile paylaştı.
Ölmez’I tebrik eden Yalçın, Afyonkarahisar'ın okul sporlarında gerek katılım gerekse başarı yönünden hızla ilerlediğini ifade ederek, " Çeşitli müsabakalarda sporcularımız dereceler elde ederek bizleri gururlandırıyor. Emin Ölmez de bizleri halter sporunda elde ettiği başarı ile gururlandırdı. Kendisini kutluyor başarılarının devamını diliyorum. Bu başarıda katkı sağlayan antrenör ve öğretmenlerimize ayrıca teşekkür ediyor Avrupa ve Dünya şampiyonalarında da sporcumuzdan derece bekliyorum " dedi.
Başarılı halterci öğrenci Emin Ölmez; "Çok çalışıp önce Milli Takıma gireceğim, okulumu, ilimizi ve ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğim" dedi.
 
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum