SPOR TOTO'YU TUTTU'RAMADIK'

Ligde kalma yolunda dün sahasında Spor Toto’yu konuk eden Afyon Belediye Yüntaş kritik karşılaşmaya iyi başladı. 2-1 geriye düştüğü maçta beraberliği yakalamasına rağmen temsilcimiz tri-break setini kaybetti ve karşılaşmadan 3-2 mağlup ayrıldı.

SPOR TOTO'YU TUTTU'RAMADIK'
22 Şubat 2021 - 08:56
AXA Sigorta Efeler Ligi temsilcimiz Afyon Belediye Yüntaş voleybol takımı dün sahasında Spor Totoyu konuk etti. Ligde kalma mücadelesi veren temsilcimiz karşılaşmanın ilk setine iyi başladı ve nefes kesen ilk seti 25-22 kazanarak güçlü rakibi karşısında skorda 1-0 üstünlüğü elde etti.
Karşılaşmanın ikinci setinde toparlanan konuk ekip Spor Toto hem savunma hem de manşetlerde iyi bir performans ortaya koyarak bu seti 25-20 kazandı ve maça dengeyi getirdi. Üçüncü sette de başarılı oyununu sürdüren konuk ekip bu seti 25-19 kazanarak skoru 2-1e getirdi.
Karşılaşmanın dördüncü setinde, set bir bu tarafa bir öbür tarafa gitti geldi. Kıran kırana geçen dördüncü seti temsilcimiz Afyon Belediye Yüntaş 28-26 kazanarak maçı tri-breake taşıdı.
Tri-break seti de kıran kırana bir mücadeleye sahne oldu. Konuk ekip Spor Toto bu seti 15-13 kazanarak karşılaşmadan 3-2 galip ayrıldı. >>Cumhur Bursalıoğlu
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum