Reklam

SOKAKTA SATRANÇ VAR

İlimizde faaliyet gösteren bir spor kulübü tarafından pandemi döneminde satranç severlerin müsabakalardan uzak kalmamaları adına açık havada “Sokakta Satranç Var” etkinliği düzenleniyor.

SOKAKTA SATRANÇ VAR
21 Eylül 2020 - 10:55

Türkiye Satranç Federasyonu ve Afyonkarahisar Başarı Gençlik Spor Kulübü tarafından kentin önemli açık alanlarında satranç severler maske ve mesafeye dikkat ederek bir araya geliyor. 3 yaşından 80 yaşına kadar tüm satranç severlerin katılabildiği etkinlin Veysel Eroğlu Parkındaki müsabakalarında, birbirinden yetenekleri satranççılar hamlelerini yarıştırdı.
Başarı Gençlik Spor Kulübü Antrenörü Ahmet Öztürk etkinlik hakkında bilgi vererek “Şehrin önemli yerlerinde, parklarında, bahçelerinde, kırda satrancın önemini hatırlatmak amacıyla düzenlenen bir etkinlik. Bu etkinlikte pandemiye rağmen biz satrancı oynamaya devam ettiğimiz göstermek istiyoruz. ‘Maskemizi taktık, mesafemizi koruduk ve hamlemizi yaptık.’ Başarı Gençlik Spor Kulübü olarak bizde bu etkinliğin içerisinde olduğumuzu, Afyonda etkinliğe devam ettiğimizi göstermek için yaptığımız faaliyet bu” diye konuştu. >>Hayati Kanat

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum