Reklam

SİNANPAŞA'YA YENİ İŞYERLERİ KAZANDIRILIYOR

Sinanpaşa Belediye Başkanı Erdal Karaman, çalışmalarına hızlı bir şekilde devam ederken, diğer yandan da vatandaşların istek, talep ve şikayetlerini yerinde değerlendiriyor. Ayrıca Başkan Karaman’ın girişimleri ile ilçe ekonomisine büyük katkı sağlayacak yeni işyerleri kazandırılıyor.

SİNANPAŞA'YA YENİ İŞYERLERİ KAZANDIRILIYOR
28 Eylül 2020 - 01:59

31 Martta yapılan yerel seçimlerin üzerinden 500 gün geçerken Sinanpaşa’nın başarılı belediye başkanı Erdal Karaman, çalışmalarına devam ediyor. Gönül Belediyeciliğini tam anlamıyla ilçedeki vatandaşlara hissettiren Başkan Karaman, yeni projelerini de hayata geçiriyor. “Hoş geldin Bebek” projesi ile halkın gönlüne giren Başkan Karaman, bebek sahibi olan ailelere bebek arabası hediye ediyor.
Sanayi içerisinde bulunan ve mülkiyeti Sinanpaşa Belediyesine ait arsaya 9 adet 90 metrekare dükkan yapılıyor. İlçe ekonomisine ve gelişmesine büyük katkı sağlayacak olan prefabrik sanayi dükkanları montajlarına başlanırken, en kısa sürede tamamlanacak. Dükkanların bitirilmesinin ardından iş yeri açmak için esnafa verileceğini belirten Başkan Karaman, “Bu sayede ilçede bulunan sanayi dükkanlarımızın da çehresi değişmiş olacak” dedi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum