Reklam

"SEVİNCİMİZ KURSAĞIMIZDA KALDI"

İyi Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı haftalık basın toplantılarına devam ediyor. Toplantıda İl Başkanı İnkaya, ülke ve yerel gündemi değerlendirdi.

"SEVİNCİMİZ KURSAĞIMIZDA KALDI"
10 Mart 2020 - 20:27

Rejim güçlerinin Ateşkesten sonra on beş kez anlaşmayı ihlal ettiğini ifade eden Başkan İnkaya: “Duyunca çok sevindiğimiz, İdlip ateşkes anlaşması, anlaşmanın başladığı saatten on dakika sonra, sevincimiz kursağımızda kaldı. Esed'e bağlı rejim güçleri, Ateşkes ten bugüne tam on beş kez anlaşmayı ihlal etmiştir”dedi.
“Ali Babacan'dan duyduk”
Demokraside çok sesliliğin; halkın daha iyi temsil edilmesi anlamına geldiğinin altını çizen İyi Parti İl Başkanı Mehmet İnkaya: “Ülkemizde AKP'den ayrılan Ali Babacan ve arkadaşları bir siyasi parti kurma çalışması yapıyorlardı. Dün itibarıyla İçişleri Bakanlığı'na başvuru dilekçelerini verdiklerini Sayın Ali Babacan'dan duyduk. AKP ve Türkiye'de çok şeyin yanlış gittiği AKP’yi kuran bazı Parlamenterlerce kabul edilmiştir. Demokraside çok seslilik; halkın daha iyi temsil edilmesi anlamına gelir. Türkiye'de ilkbahar mevsimi ile birlikte toprak gibi insanımız da uyanıyor. AKP'nin sonu yaklaşıyor, kurucuları da bir bir Parti'den gidiyorsa o partinin miadı dolmuş demektir. Ekonomideki başarısızlıkları, eğitimdeki yetersizlikleri, dış ilişkilerdeki beceriksizlikleri, bürokrasideki, işe alımda mülakatla adam kayırmacılıkları, kendi kurucularını dahi çileden çıkarmıştır. Sonunda bir Parti kurma çalışmasına başlamışlar. AKP'den ayrılan Ahmet Davutoğlu ve Ali Babacan ayrı ayrı birer Parti kurmuşlardır”dedi. >>Yasin AY
 
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum