Reklam

SEÇİMLERDE VERDİĞİMİZ SÖZLERİ YERİNE GETİRDİK

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, AK Parti Afyonkarahisar Merkez İlçe, Kadın Kolları, Gençlik Kolları teşkilatı ve mahalle temsilcileriyle biraraya geldi. 

SEÇİMLERDE VERDİĞİMİZ SÖZLERİ YERİNE GETİRDİK
19 Temmuz 2021 - 02:37
Belediyenin yatırım ve projelerinde gelinen aşamalar ile kültürel ve sosyal etkinliklerimizi detaylarıyla anlatan Başkan Zeybek talep ve dileklerini alarak istişarede bulundu. Toplantıda teşkilat mensuplarına konuşan Başkan Zeybek seçimlerde Afyonkarahisar ne söz verdilerse yerine getirdiklerini ifade etti. Başkan Zeybek: “31 Mart seçimlerinin üzerinden yaklaşık 2,5 yıl geçti. Seçimlerde halkımıza söz verdiğimiz 37 projemiz vardı. Sadece vadettiğimiz projelere bağlı kalmadık. Halkımızdan, muhtarlarımızdan, teşkilatımızdan, kamu kurum ve kuruluşlarımızdan, sivil toplum örgütlerimizden gelen teklifleri ve önerileri de dikkate aldık.”dedi. 
Ak Parti Tam kadro katıldı 
Toplantıya AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz, Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk ve Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan, Başkan Yardımcılarımız Süleyman Karakuş ve Murat Öner ile teşkilat mensupları katıldı.Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, çalışmalarına verdiği desteklerden dolayı parti teşkilatının kademesinde görev alan tüm mensuplara teşekkür etti.  
“Yatırımlara destek olacağız”
Toplantının açılış konuşmasını AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz yaptı. Belediye Başkanımızın davetlisi olarak biraraya gelmekten duyduğu memnuniyeti ifade eden Karadeniz Başkan Zeybek’    e  teşekkür etti. Zeybek Başkan’ın toplantıda anlatacağı yatırımların, proje ve kültürel faaliyetlerin güzel bir sunumdan oluştuğuna dikkat çeken Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz, tüm teşkilatın ciddi manada bilgileneceğini ifade etti.
“2023 Seçimlerinde hep birlikte tarih yazacağız”
AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay ise Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e misafirperverliğinden dolayı teşekkür etti. Teşkilat mensuplarına çalışmalarında başarılarının devamını dileyen Uluçay, “Merkez ilçe teşkilatımız, kadın kollarımız, gençlik kollarımız ve mahalli temsilcilerimiz bizim dört can damarımız.  Göreve geldiğimiz günden bu tarafa hep birlikte başarılı çalışmalara imza atıyoruz. Belediye Başkanımız, Mehmet Ağabeyimiz ve sizlerle birlikte Afyonkarahisar’da 2023 seçimlerinde yeniden tarih yazacağız. Bu duygu ve düşüncelerle proje tanıtım toplantısında bizleri biraraya getiren Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’e şükranlarımı sunuyorum” dedi.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum