Reklam

SANDIKLI BELEDİYESİ YENİLİKLERE DEVAM EDİYOR  

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl’ün talimatları doğrultusunda Hüdai Kaplıcalarına, Kent Ormanına ve Millet Bahçesine gelen engelli vatandaşlar, Sandıklı Belediyesi tarafından alınan atlar ile gezdirilerek, vatandaşlara farklı bir konsept sunulacak.

SANDIKLI BELEDİYESİ YENİLİKLERE DEVAM EDİYOR  
30 Ekim 2020 - 14:50

Hüdai Kaplıcalarına yeni yapılan at harasında 4 adet at bulunduğunu belirten Başkan Mustafa Çöl, ilerleyen zamanlarda bu sayıyı çoğaltarak Sandıklı Belediyesi Atlı Spor Kulübü kurmak istediklerini belirterek, hemşerilerine hizmet etme noktasında farklı bir alternatif belirlediklerinin altını çizdiler.

“Spor kulübü kurmak için gereken adımları atacağız”
Konuyla ilgili bir açıklama yapan Başkan Mustafa Çöl; “Bilindiği gibi ülkemizin dört bir yanında atla yapılan farklı yarışmalar, spor dalları hatta atlarla fizyoterapi hizmetleri bile verilmektedir. Vatandaşlarımızdan gelen istekleri yerine getirmek için bizlerde şimdilik 4 atla başladığımız bu hizmeti ilerleyen zamanlarda arttırarak spor kulübü kurmak noktasında adımlarımızı atacağız. İlk olarak Hüdai Kaplıcalarımıza gelen engelli kardeşlerimiz başta olmak üzere onlara hizmet verecek olan atlarımız, yakın zamanda faaliyete başlayacak olan Kent Ormanı ve çalışmalarının başlamasına çok az bir süre kalan Millet Bahçesinde vatandaşlarımız ile buluşacak. Bizlere bu konuda desteklerini esirgemeyen hemşerilerimize teşekkür ediyor, ilçemizde bu gibi farklı alanları araştırarak vatandaşlarımızla buluşturmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.”dedi. >>Yasin AY

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum