ING Basketbol Süper Lige Gaziantep Basketbol deplasmanında aldığı galibiyetle, muhteşem bir başlangıç yapan ancak ard arda aldığı mağlubiyetlerle ilk hafta elde ettiği çıkışı devam ettiremeyen HDI Sigorta Afyon Belediye, Pazar günü kendi saha ve seyircisi önünde Büyükçekmece Basketbol’u konuk edecek.
Hafta başından itibaren Koç Faruk Beşok yönetiminde çalışmalarını sürdüren temsilcimizde teknik heyet ve oyuncu kadrosu Pazar günü konuk edeceği Büyükçekmece Basketbol’u taraftar desteğini de arkasına alarak mağlup ederek kötü gidişata dur demek istiyor.
Prof.Dr.Veysel Eroğlu stadında saat 19.00’da başlayacak olan karşılaşmaya basketbolseverlerin büyük ilgi göstermesi bekleniyor.
Öte yandan üçüncü haftası geride kalan ligde geçtiğimiz hafta sahasında Türk Telekom’u 81-71 mağlup ederek ligdeki ilk galibiyetini elde eden rakibimiz Büyükçekmece Basketbol puan cetvelinde 12. Sırada yer alırken, temsilcimiz ise 13. Sırada yer alıyor.
Ligin 4. haftasında program şu şekilde:
16 Ekim Cumartesi
13.00 Beşiktaş Icrypex - Gaziantep Basketbol
15.30 Pınar Karşıyaka - Frutti Extra Bursaspor
18.00 Galatasaray Nef - Bahçeşehir Koleji
20.15 Türk Telekom Spor – Darüşşafaka
17 Ekim Pazar
13.00 Yukatel Merkezefendi Belediyesi Basket - Semt77 Yalovaspor
15.30 Tofaş - Aliağa Petkim Spor
18.00 HDI Sigorta Afyon Belediyesi - Büyükçekmece Basketbol
18 Ekim Pazar
20.15 Fenerbahçe Beko - Anadolu Efes
Hafta başından itibaren Koç Faruk Beşok yönetiminde çalışmalarını sürdüren temsilcimizde teknik heyet ve oyuncu kadrosu Pazar günü konuk edeceği Büyükçekmece Basketbol’u taraftar desteğini de arkasına alarak mağlup ederek kötü gidişata dur demek istiyor.
Prof.Dr.Veysel Eroğlu stadında saat 19.00’da başlayacak olan karşılaşmaya basketbolseverlerin büyük ilgi göstermesi bekleniyor.
Öte yandan üçüncü haftası geride kalan ligde geçtiğimiz hafta sahasında Türk Telekom’u 81-71 mağlup ederek ligdeki ilk galibiyetini elde eden rakibimiz Büyükçekmece Basketbol puan cetvelinde 12. Sırada yer alırken, temsilcimiz ise 13. Sırada yer alıyor.
Ligin 4. haftasında program şu şekilde:
16 Ekim Cumartesi
13.00 Beşiktaş Icrypex - Gaziantep Basketbol
15.30 Pınar Karşıyaka - Frutti Extra Bursaspor
18.00 Galatasaray Nef - Bahçeşehir Koleji
20.15 Türk Telekom Spor – Darüşşafaka
17 Ekim Pazar
13.00 Yukatel Merkezefendi Belediyesi Basket - Semt77 Yalovaspor
15.30 Tofaş - Aliağa Petkim Spor
18.00 HDI Sigorta Afyon Belediyesi - Büyükçekmece Basketbol
18 Ekim Pazar
20.15 Fenerbahçe Beko - Anadolu Efes