Reklam

ÖZSOY VE ARTUK'TAN ANLAMLI KONUŞMA

Gazetemizen 69. Yıldönümü ve Vefa Gecesinde açılış konuşmasını yapan gazetemiz sahibi Önder Artuk ve eski sahib H.Hakkı Özsoy, misafirlerine gazetemizin tarihi boyunca gerçekleşen üçüncü bayrak devrini anlattılar.

ÖZSOY VE ARTUK'TAN ANLAMLI KONUŞMA
08 Aralık 2019 - 18:11

“TÜRKELİ GAZETESİ BAYRAĞINI İLERİ SEVİYELERE TAŞIYACAĞIZ”
Türkeli Gazetesinin 69. Kuruluş ve Hakkı Özsoy’a Vefa Gecesi’ne katılan herkese minnet duyduğunu ifade ederek açılış konuşması yapan Türkeli Gazetesi İmtiyaz Sahibi Önder Artuk, “Yedi sektörde faaliyet gösteren işletmelerin yönetim kurulu başkanıyım. Asıl mesleğim olan öğretmenlik nedeniyle yazmaya ayrı bir ilgim var. Uzun zamandır medya sektörü ile ilgili aklımda fikirler vardı. Türkeli gazetesi bayrağını devir alma süreci başladığında ne kadar zor bir görevi üstendiğimi fark ettim. Bu sorumluluk bilinci ile yolumuza devam edeceğiz. Hakkı Özsoy’a 32 yıllık gazetemize verdikleri emeklerden dolayı teşekkür ederim. Devir aldığımız Türkeli Bayrağını en iyi şekilde taşımaya devam edeceğiz” dedi.
“TÜRKELİ GAZETESİ MİLLİ VE MANEVİ DEĞERLERE ÖNEM VERMİŞTİR”
İsmine düzenlenen Vefa gecesinde kürsüde duygularını dile getiren Hacı Hakkı Özsoy Türkeli Gazetesinin her zaman milli ve manevi değerlere büyük önem verdiğini yayın çizgisini hiçbir zaman bozmadığını ifade ederek Türkiye’nin ihracatta büyük hamleler yaptığını artık eski Türkiye’nin olmadığını sözlerine ekledi. Özsoy, “ Türkeli Gazetesinin güvenilirliği ortada. Hiçbir zaman kişisel çıkarlarımız adına gazetemizi kullanmadık. Hedefimiz ve tek amacımız Devletin ve milletin hizmetinde her zaman manevi ve milli değerlerimize bağlı olarak hizmet etmekti. Bundan sonrada aynı çizgide gideceğinden hiç şüphem yoktur. Başarılı eğitimci ve iş adamı Önder Artuk bayrağı bizden devir aldıktan sonra kısa zamanda başarılı işlere imza attı ve atmaya devam edecektir. Sonuna kadar inancımız ve güvenimiz tamdır. Gelecek nesillerimizin daha gelişmiş bir Türkiye’de yaşaması için hep birlikte çok çalışmalıyız. Artık ülkemiz çok gelişti milyarlarca dolar ihracat yapıyoruz. Ülke olarak daha da ilerlememiz için gençlerimize büyük sorumluluklar düşüyor. Gençlerimiz çok çalışmalı ve çok okumalılar. Bu geceyi düzenleyen başta Önder Artuk ve ekibine geceye katılan tüm katılımcılara teşekkür ederim” dedi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum