Reklam

Öğretmenlere sosyal medya konferansı

Afyonkarahisar Maver Kemal Arsoy Ortaokul ve İlkokulu tarafından öğretmenlere yönelik “Sosyal Medya” kullanımıyla ilgili konferans düzenlendi. 

Öğretmenlere sosyal medya konferansı
24 Kasım 2020 - 08:00


Maver Kemal Arsoy Ortaokul ve İlkokulu’nun Eylül ayında başlattığı motivasyon artırma eğitimleri devam ediyor. Okul Müdürü Nuri Altaş, Müdür Yardımcıları Şükrü Balpınar ile Ersin Oçan öncülüğünde devam eden ve online gerçekleştirilen eğitim seminerlerinin bu haftaki konuğu Eğitim Yöneticileri Derneği (EYÜDER) İstanbul Temsilcisi Murat Ermiş oldu. Ermiş konuşmasına EYÜDER hakkında bilgi vererek başladı. Sosyal Medyada ‘Dijital Devrim’ konusunda bir sunum gerçekleştiren Ermiş, “Sosyal medyaya dijital devrim diyebiliriz. Artık sosyal medyasız bir gün geçiremiyoruz. Aslında sosyal medyada kontrol mekanizması biziz. Buna göre kullanıldığı zaman sosyal medyanın faydalarını görürüz. Öğrencilerimize sosyal medyanın kullanımıyla ilgi güzel örnek olacak şeyler paylaşılmasında eğitimler verebiliriz” dedi.
  Ermiş ayrıca tüm sosyal medya platformlarıyla detaylı bilgiler vererek kendisine iletilen soruları da yanıtladı.
  Konuşmalarında ardından Okul Müdürü Nuri Altaş da Ermiş’e deneyim ve bilgilerini paylaşmasından dolayı teşekkür etti. >>İHA
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum