Reklam

MUSTAFA KÖKEN SİNANPAŞA'DA

Nuribey Belediyespor’la şampiyonluk yaşayan başarılı antrenör Mustafa Köken, şimdi de Sinanpaşaspor’un başarısı için çalışacak.

MUSTAFA KÖKEN SİNANPAŞA'DA
14 Şubat 2020 - 16:01

Sezona Kadınlar 3. Ligde mücadele eden Afyon İdmanyurdu Gençlikspor’la başlayan daha sonra Nuribey Belediyespor’da sportif direktörlük yapan başarılı antrenör Mustafa Köken, 2. Amatör kümede şampiyonluk hesapları yapan Sinanpaşaspor ile söz kesti.
Kadınlar Ligi temsilcimiz Afyon İdmanyurdu Gençlikspor ve bu sezon adını Süper Lige yazdıran Nuribey Belediyespor’da Sportif Direktör olarak büyük başarılar yaşayan başarılı antrenör, dün kendisini Sinanpaşasporlu yapan sözleşmeye imza attı. İmza töreninde konuşan Köken, “Öncelikle amacımız ilimizdeki yetenekli futbolcuları Türk futboluna kazandırmak. Bunun yanında da kulüplerimizde başarı sağlamak. Sinanpaşaspor ile 2. Amatör kümede büyük başarılara imza atacağımıza inanıyorum. Bana güvenenleri mahcup etmeyeceğim” dedi.
Sinanpaşa Kulüp Başkanı Hakkı Güzel’de genç hocalarına güvendiklerini, bu sezon 2. Amatör Kümede şampiyonluk yaşamak istediklerini söyledi. >>Cumhur Bursalıoğlu
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum