Reklam

MHP HEYETİ ZİYARET TURUNDA

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Mehmet Kocacan ve İl Yönetimi, yeni görevlerine atanan Cumhuriyet Başsavcısı Fatih Karabacak'ı, KOSGEB İl Müdürü Ayşe Yeşim Çepni’yi, YÜNTAŞ AŞ. Genel Müdürü Arif Birsen’i, Kadastro İl Müdürü Erhan Uçakcıoğlu'nı ve Tapu İl Müdürü Nezayi Aslanpençesi'ni ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu.

MHP HEYETİ ZİYARET TURUNDA
27 Eylül 2021 - 02:49
MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan’ın hayırlı olsun ziyaretlerine, İl Yönetim Kurulu üyelerinden Av. Nesrin Çelikbilek, Av. İsmail Aydoğuş, Av. Emre Sagun, Ufuk Kuru, Cafer Gür, Osman Gürışık, Recep Yaman, Engin Deniz ve Halil Kocaşaban eşlik etti.

Kocacan, “Taytak’ın girişimleri ile Sinanpaşa KOSGEB Temsilciliği kuruldu”
MHP heyeti ilk olarak KOSGEB Afyonkarahisar İl Müdürlüğü görevine atanan Ayşe Yeşim Cepni’yi ziyaret etti. Çepni’ye yeni görevinde başarılar dileyen Başkan Kocacan, MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak’ın girişimleri ile Sinanpaşa ilçesine KOSGEB temsilciliğinin kurulduğunu söyledi. Kocacan, “Vekilimiz Mehmet Taytak Beyin 2018 yılında yapmış olduğu girişimleri sonucunda Dinar, İscehisar, Bolvadin ve Sandıklı ilçelerine KOSGEB temsilcilikleri kurulmuştur. O bölgede yaşayan vatandaşlarımız oldukça memnun kalmışlardır. Yine Sinanpaşa ilçemizden gelen talep ile bu ilçemize de KOSGEB’in kazandırılması için vekilimiz geçtiğimiz yıl içerisinde girişimlerde bulunmuş ve KOSGEB’in temsilciliği kazandırılmıştır. Buradan Sinanpaşa Belediye Başkanı Erdal Karaman’a da temsilciliğin teşrifatı konusunda vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür ederiz” dedi.

Sinanpaşa KOSGEB temsilciliği yakında hizmete girecek
KOSGEB çalışmaları hakkında bilgiler veren Müdür Ayşe Yeşim Çepni, Milletvekili Mehmet Taytak’ın destekleri ile Sinanpaşa KOSGEB temsilciliğinin yakın bir zamanda hizmete gireceğini ifade etti.

Kocacan, “Hayırlı olsun
MHP Heyeti daha sonra Cumhuriyet Başsavcılığı görevine atanan Fatih Karabacak'ı, Afyonkarahisar Belediyesine bağlı Yüntaş görevine atanan Arif Birsen'i, Kadastro İl Müdürlüğü görevine atanan Erhan Uçakcıoğlu'nı ve Tapu İl Müdürlüğü görevine atanan Nezayi Aslanpençesi'ni ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundular.>>Sefa Nakilcioğlu

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum