Reklam

KORKMAZ'DAN HASTANELERE KORONA DENETİMİ

Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Serhat Korkmaz, saha ziyaretleri kapsamında geçtiğimiz hafta Emirdağ, Çay, Bolvadin, Dinar, Sandıklı ve Kızılören'e giderek buralardaki devlet hastanelerini ve sağlık kurumlarını ziyaret etti.

KORKMAZ'DAN HASTANELERE KORONA DENETİMİ
22 Eylül 2020 - 14:02

Sağlık Müdürü Korkmaz, son günlerde tüm Türkiye'de olduğu gibi ilimizde de beklenenden fazla artışın olduğu Covid-19 vakalarının tekrar en az seviyeye indirilmesi için yoğun bir çalışmanın olduğu hastaneleri ziyaret etti. Hem sağlık çalışanlarına moral vermek istediklerini hem de sağlık hizmetinin en iyi kalitede gerçekleştirilmesi için yerinde tespit etmeyi önemsediklerini belirten Korkmaz, "Vatandaşlarımızın da maske, mesafe ve temizlik üçlüsüne dikkat etmesiyle beraber tekrar eski günlere dönmek istiyoruz. Bu amaç için yoğun bir mesai ve özveriyle çalışan sağlık çalışanlarımıza da bu vesileyle tekrar teşekkür etmek istiyorum" dedi.
Ayrıca, Sağlık Bakanlığı Saha Koordinatörü Dr. Fatih Demirbaş'ın da eşlik ettiği ziyaretlerde hastanelerin genel durumu ve salgından dolayı hastanede yatan hastaların tedavi süreçleri hakkında hastane yetkilileri tarafından bilgi veriliyor. >>Yasin Ay
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum