Reklam

Köksal eleştirdi Yurdunuseven cevap verdi

CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal’ın sosyal medyadan yaptığı Afyonkarahisar’daki yurtlar atıl vaziyette bekliyor açıklamalarına Ak Parti kanadı sert tepki gösterdi.

Köksal eleştirdi Yurdunuseven cevap verdi
27 Eylül 2021 - 02:53
Son zamanlarda ülke gündemin de konuşulan üniversite öğrencileri yurt bulamıyor polemiğine ilimiz milletvekilleri de dahil oldu. CHP Milletvekili Burcu Köksal sosyal medya hesabından cumhuriyet mahallesinde bulunan birkaç yıl önce depreme dayanıksız olduğu belirtilerek kapatılan yıkılmayı bekleyen yurt binalarını eleştirdi.

Ak Parti’den rest: Açıkta kalan öğrencileri gösterin
 Milletvekili Köksal yurtların fotoğraflarını paylaşarak atıl durumda olduklarını yetkililerin bu yurtları yeniden hizmete açması gerektiğini ifade etti. Milletvekili Köksal’ın paylaşımına Ak Parti Milletvekili İbrahim Yurdunuseven ve önceki dönem il Başkanı Hüseyin Sezen tepki gösterdi. Milletvekili Yurdunuseven ve eski Başkan Sezen sosyla medya hesaplarından açıklama yaparak Köksal’ın algı siyaseti ve provokasyon yaptığını ifade ettiler. Eski Başkan Sezen de CHP’li belediyelerin göreve gelir gelmez ilk icraatlarının öğrenci yurtları kapatmak olduğunu ifade etti.  Milletvekili Yurdunuseven AK Parti hükümetinden önce Afyonkarahisar’daki yurt kapasitelerinin 3 bin olduğunu bu rakamın bugün 13 bin 700’lere çıktığını söyledi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum