Reklam

KÖKSAL'DAN İYİ PARTİYE ZİYARET

Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal İyi Parti İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu’nu ziyaret ederek hayırlı olsun dedi.

KÖKSAL'DAN İYİ PARTİYE ZİYARET
23 Ekim 2020 - 08:30 - Güncelleme: 23 Ekim 2020 - 08:42Afyonkarahisar CHP Milletvekili Burcu Köksal ve CHP’li yönetim kurulu üyeleri ile birlikte ve Afyonkarahisar Belediyesi meclis Üyeleri, İyi Parti İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette konuşma yapan il başkanı Muhammet Mısırlıoğlu: “Sizi partimizde görmekten çok mutlu oldum. Siz her ne kadar ilimizin milletvekili olsanız da, İyi Partinin seçimlere girmesi için Partinizden istifa ederek İyi Partiye geçmeniz ve İyi Partinin seçimlere girmesinde yaptığınız fedakârlık bizim için çok önemlidir. Bu nedenle şahsınıza partimiz olarak ne kadar teşekkür etsek azdır. Millet ittifakı olarak yapılacak seçimlerde başarıyı yakalayacağız, buna tüm kalbimle inanıyorum” dedi.
“TÜRKİYE PARLEMENTER SİSTEME GEÇMEK ZORUNDADIR”
Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal ise, “Erken veya gününde yapılacak ilk seçimlerde ilimizde Millet İttifakı olarak girdiğimizde Zafer bizim olacaktır. Türkiye mutlaka geliştirilmiş parlementer sisteme geçmek zorundadır. AKP hükümetinin desteği kalmamıştır, seçimleri yapmamak için her türlü oyunlara başvuracaktır. Ama ekonomi bu iktidarı yollayacaktır. Emekli, işçi, çiftçi, esnaf, asgari ücretli yoksulluk sınırının altında yaşamaktadır. Bir yanda siftahsız kepenk kapatan esnaf, diğer yanda hükümet tarafından vergi borçları silinen yandaş holdingleri halkımız görmektedir. Tüm bunlar sandıklara yansıyacak ve AKP hükümeti iktidar olamayacaktır. Yaptığınız kongreden sonra göreve seçilen başta siz olmak üzere tüm yönetim kurulunuzu tebrik ediyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi. >>Yasin AY
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum