Reklam

KIRTASİYEDE VATANDAŞIN AYAĞINA HİZMET

Afyonkarahisar’da oyun gurubu, kırtasiye ve oyuncak satan bir market, Korona virüs önlemleri kapsamında okullara ara verilmesi ve çocukların evden çıkamaması nedeniyle evlere kadar oyun gurubu ve oyuncak hizmeti sunuyor.

KIRTASİYEDE VATANDAŞIN AYAĞINA HİZMET
26 Mart 2020 - 02:39

Korona virüs önlemleri kapsamında geçtiğimiz günlerde Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 16 Mart’tan itibaren okullara ara verilmesinin ardından evlerden dışarı çıkamayan çocuklara ve öğrencilere yönelik ilimizde bir kırtasiye evlere servis uygulaması başlattı. Çocukların canları sıkılmasın diye telefonla aldığı oyun gurubu ve oyuncak siparişlerini eve kadar teslim eden işletme personelleri, çocukların ve ailelilerinin evde kalmasını sağlıyor.
“Servisten ücret talep etmemekteyiz”
Kırtasiye yetkilisi Hamza Erdoğan, çocukları evde tutmak adına bir uygulama başlattıklarını belirterek, “Tüm dünyayı saran ve şuanda ülkemizi de etkisi altına alan Korona virüsüyle ilgili büyük tedbirler alınıyor. Vatandaşlarımızın dışarı çıkmasıyla ilgili büyük sıkıntılar mevcut. Dışarı çıkmamaları da gerekiyor. Bununla ilgili çocuklarımızı evde tutmak adına; hem evde canları sıkılmasın, hem de evde vakit geçirmek adına bizde bu konuda vatandaşlarımıza destek olmak amacıyla bir kampanya başlattık. Çocuklarımızın ihtiyaçları olan kırtasiye grubudur, oyun gurubudur, bu tarz ürünleri evlere kadar servis imkânı oluşturduk. Bu servis imkânın da bizi telefonlara arayarak sipariş verebiliyorlar, kapıda ödeme yapabiliyorlar. Servisle ilgili de hiçbir ücret talep etmemekteyiz” diye konuştu.
“Çok fazla ürün çeşidimiz var”
Çocukların yanında büyüklerinde oyun gurubu siparişi verdiklerini kaydeden Erdoğan, “Şuan revaçta olan oyun gurupları var. Zaten bu güne kadar tanınmış oyunlar mevcut. Bunun dışında da çok fazla ürün çeşidimiz var. Bu noktada herhangi bir talep oluştuğunda talebi hemen yerine getirmeye hazırız. Özellikle ilkokul, lise, ortaokul gibi bu yaş guruplarından talepler geliyor. Oyun guruplarıyla ilgili büyükler kadar, küçüklerde talep oluşturuyorlar” diye konuştu. >> Hayati Kanat-Yasin AY
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum