Reklam

KASABANIN GURURUNA BAŞKAN ÇELEBİ'DEN ÖDÜL

Kadınlar 3. Ligde bu sezon fırtına gibi esen Afyon İdman Yurduspor’un 10 numarası Sultan Ayvalı’yı Kılıçarslan Belediye Başkanı Halil Çelebi başarısından dolayı ödüllendirdi.

KASABANIN GURURUNA BAŞKAN ÇELEBİ'DEN ÖDÜL
29 Aralık 2019 - 15:33

Kılıçarslan Kasabasının evladı olan ve Afyon İdman Yurdu Kadın futbol takımının 10 numaralı oyuncusu Sultan Ayvalı, kasabanın gururu oldu. Sultan Ayvalı ve eski hocası Mustafa Köken, Kılıçarslan Belediye Başkanı Halil Çelebi’yi makamında ziyaret ettiler. Bu sezon ilimizi TFF Kadınlar 3. Ligde başarıyla temsil eden Afyon İdman Yurduspor’un başarısında büyük pay sahibi olan Sultan Ayvalı’ya, Başkan Halil Çelebi sahip çıktı. Kadın futbol takımında gösterdiği başarılı performansından dolayı Başkan Çelebi, Ayvalı’yı hem nakdi hemde hediye takdim ederek ödüllendirdi. Ziyarette konuşan Sultan Ayvalı, Kılıçarslan Belediye Başkanı Halil Çelebi’ye desteklerinden dolayı sonsuz teşekkür ederek, başarısını artırarak devam ettireceğinin sözünü verdi.
“Her ay burs vereceğiz”
Sultan Ayvalı’nın yeşil sahalarda gösterdiği başarılı performansından dolayı ödüllendirmek istediğini belirten Kılıçarslan Belediye Başkanı Halil Çelebi, Ayvalı’ya hem maddi hemde manevi destek vereceklerini vurguladı. Başkan Çelebi, “Sultan Ayvalı kızımız kasabamızın gururu olmuştur. Göstermiş olduğu bu başarısından dolayı kendisini ödüllendirmek istedik. Bu başarısının artarak devam edeceğine inanıyorum. Biz kendisine bu süreçte her zaman destek olacağız. Her ay kendisine burs vereceğiz ve ihtiyaçlarını karşılayacağız” dedi.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum