Jandarma Genel Komutanlığı sosyal medya hesabı üzerinden anlamlı bir paylaşımda bulundu. Afyonkarahisar İl Jandarma Komutanlığın faaliyetlerine yönelik video klip hazırlayan Jandarma Genel Komutanlığı ‘’Milli Mücadele’nin Sembolü Kocatepe’’ başlığı altında paylaşım yaptı.
‘’HER TÜRLÜ GÖREVE DAİMA HAZIR
Sosyal medyadan yapılan paylaşımda; ‘’ Afyonkarahisar İl Jandarma Komutanlığımız, vatandaşlarımızın huzur ve emniyeti için kendilerine verilecek her türlü göreve daima hazır.’’ İfadelerine yer verildi.
İŞTE O VİDEO KLİP
SELÇUK AYDIN