Reklam

HUMMALI ÇALIŞMA DEVAM EDİYOR

Sinanpaşa Belediye Başkanı Erdal Karaman bir yandan kanalizasyon hattı döşeme çalışmalarına hız verirken diğer yandan Kuruçay da kanal temizleme çalışmalarını gerçekleştiriyor.

HUMMALI ÇALIŞMA DEVAM EDİYOR
27 Aralık 2019 - 16:34

Sinanpaşa Belediye Başkanı Erdal Karaman geçtiğimiz hafta DSİ 18. Bölge Müdürü Mahmut Berber ile yaptığı ikili görüşmeler sonucunda Akyar Çay ve Kuruçay’ın birleşme noktası olan Başlar mevki ve Kovalık mevkisinde kanal temizleme çalışmaları başladı. DSİ 183. Şube Müdürü Faruk Topaloğlu’nun desteğiyle 700 metreye kadar kanal temizliği yapıldı. Temizlenecek alan ise 2 km üzerinde olup çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.
Çalışmalar devam ediyor
Başkan Karaman diğer yandan ilçe de altyapı ve üst yapı çalışmalarına da hız verdi. İlçe merkezinde kanalizasyonu olmayan mahallelerde kanalizasyon hattına döşeme çalışmalarına da başladı. Öğretmenler Mahallesi ve yeni hastane çevresinde yapılan kanalizasyon hattına döşeme çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.
“Durmak yok hizmete devam ediyoruz“
İlçe yapılan çalışmalar hakkında açıklamalarda bulunan Sinanpaşa Belediye Başkanı Erdal Karaman, “Durmak yok hizmete devam ediyoruz“ dedi. Karaman, “DSİ 18. Bölge Müdürü Mahmut Berber ile yaptığımız görüşmeler neticesinde ilçemizden geçen Kuruçay’ın devamı olan kanalda temizlime çalışmalarımızı başlattık. Ben buradan DSİ 183. Şube Müdürü Faruk Topaloğlu’na ve ekibine teşekkür ediyorum. Diğer taraftan ise hem altyapı hemde üst yapı çalışmalarımız ilçe tüm hızıyla devam ediyor. Öğretmenler Mahallesi ve yeni hastane çevresinde kanalizasyon hattına döşeme çalışmalarına da başladık” dedi.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum