Reklam

Asla unutmayacağız

Asla unutmayacağız

Asla unutmayacağız
15 Temmuz 2018 - 21:29

Asla unutmayacağız

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik günü nedeniyle açıklama yapan İyi Parti İl Başkanı Erdal Gümüş, demokrasimize yapılan hainlerin kalkışmasını asla unutmayacağız ve unutturmayacağız dedi.

 

İyi Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Erdal Gümüş 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik günü nedeniyle yazılı açıklama yaparak hain Emelleri olanların Cumhuriyetimize en ufak zarar veremeyecekler dedi.

Her günü hatırlamalıyız

Gümüş açıklamasında, “iki yıl önce 15 Temmuz günü hain güçlerin ülkemiz demokrasini Yok etmeye çalışan kirli oyunları başarısızlıkla sonuçlanırken sivil vatandaşlarımızı katletmişlerdir. Bu hainleri her yıl Bugün değil, yılın her günü hatırlamalıyız. Çevresinde düşmanın içerisinde hainin eksik olmadığı böylesi zor ve değerli bir coğrafyada ayakta kalmak ve hedeflere ulaşmak için tarihin her döneminde olduğu gibi bu döneminde de bundan sonrada tek yürek olmayı başarmak zorundayız bu ülkenin vatandaşları olarak vatanımıza milletimize bayrağımıza devletimize sahip çıkmak bu dört değerin önemini çocuklarımıza gençlerimize anlatmak zorundayız.  Türkiye’nin ve milletin bekası ile ilgili aklında hala kötü niyet olan iç ve dış tehditler Şunu asla unutmamalıdır ki bizler öylesi bir vatan ve millet bağlılığı içindeyiz ki durum ne olursa olsun söz konusu vatan ise bizler için gerisi teferruatdır.  Bu acı günü asla unutmayacağız ve unutturmayacağız bu duygu ve düşüncelerle 15 Temmuz demokrasi ve milli birlik günümüzü tebrik ediyor şehitlerimize Allah’tan rahmet gazilerimize sıhhat ve afiyet diliyorum“ dedi.>>Haber Merkezi

YORUMLAR

  • 0 Yorum