Reklam

Deveci'den kitap talebi

Deveci'den kitap talebi

Deveci'den kitap talebi
07 Mart 2017 - 18:47

Deveci’den kitap talebi

İlimiz basın mensuplarından Karahisar TV’de kameraman olarak görev yapan ancak eşinin tayini nedeniyle Hakkari’ye giden Baki Deveci’nin eşi Gülsüm Deveci kütüphane için basından destek istedi.

Baki Deveci’nin eşi Güssüm Deveci, “Afyonkarahisar’da özel bir Kolej’de öğretmenlik yapmaktayken Hakkari Merkez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine Tarih öğretmeni olarak atandım. Atandığım okulun kütüphanesinin olmadığını gördüm” dedi.

“Yardımcı olursanız sevinirim”

Son günlerde ulusal haber kanallarında Doğu illerine kitap kampanyasının yapıldığını bildiğini söyleyen Güssüm Deveci, “Ben de Afyonkarahisar’daki hemşerilerimin kullanmadığı veya az kullandığı YGS - LYS, roman, vb. kitaplarını göndermelerini istiyorum. Öğrencilerimize ışık olmak isteyenlerden kitap kampanyamıza destek vermelerini istiyorum. Öğrencilerimi geleceğe daha sağlam hazırlamak ve kendi ayakları üzerinde duran, topluma faydalı birey yetiştirmek istiyorsak sizlerde destek verebilirsiniz. Sizler de bu aşamada bizlere yardımcı olursanız çok sevinirim” ifadelerini kullandı.

Güssüm Deveci Hakkari Merkez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde Tarih öğretmenliği yapıyor. >>>>Haber merkeziv

YORUMLAR

  • 0 Yorum