Reklam

Demirkapı'dan geçmiş olsun ziyareti

Demirkapı'dan geçmiş olsun ziyareti

Demirkapı'dan geçmiş olsun ziyareti
22 Şubat 2017 - 17:23

Demirkapı’dan geçmiş olsun ziyareti

 

1950 yılında gazeteci merhum Nusret Koçoğlu’nun sahibi olduğu 14 Mayıs gazetesini basan şehrin en eski matbaa ustası Galip Demirkapı Türkeli gazetesini ziyaret etti.

 

Demirkapı ziyaretinde gazetemiz imtiyaz sahibi Hacı Hakkı Özsoy ile görüşerek geçmiş olsun temennisinde bulundu. Türkeli gazetesinin yayın hayatını bildiğini, böyle bir suçlama ise karşı karşıya kaldığında söz konusu iddianın iftira olduğunun bilincinde olduğunu söyleyen Demirkapı, “inşallah bir daha böyle olumsuzluklarla karşılaşmayız” dedi.

 

hisar Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından, yoğun kar yağışına bağlı olarak kirlenen yolların yıkama çalışmaları kaldığı yerden devam ediyor.

 

 Uzun süredir ilimizi etkisi altına alan kar yağışı nedeniyle kirlenen ana cadde ve sokaklarda temizlik çalışmaları başladı. Afyonkarahisar Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yürütülen çalışmalar doğrultusunda, kar yağışına bağlı olarak kirlenen yol ve kaldırımlar yıkanıyor. Gece yarısından itibaren başlayan çalışmalarda; Kurtuluş, Ambaryolu, Gazlıgöl ve Yeşilyol caddeleri tamamen yıkandı. Temizleme çalışmalarının şehrin tüm ana arterlerinde uygulanacağı ve hedeflenen bölgeler temizleninceye kadar çalışmaların devam edeceği bildirildi. Afyonkarahisar halkına daha temiz ve sağlıklı bir ortam sunabilmek amacıyla yapılan yol temizleme çalışmalarında, 10'ar kişiden oluşan iki ayrı ekip görev yapıyor.>>Haber Merkezi 

YORUMLAR

  • 0 Yorum