Reklam

Park Koleji il birincisi oldu

Park Koleji il birincisi oldu

Park Koleji il birincisi oldu
21 Şubat 2017 - 18:05

Park Koleji il birincisi oldu

İlimizde geçtiğimiz pazar günü Türkiye Halk Oyunları Federasyonu tarafından organize edilen Kulüpler ve Okullararası Halk Oyunları İl Birinciliği Yarışmaları, yeni tamamlanan Spor Kompleksinde yapıldı.

 

Türkiye Halk Oyunları Federasyonunca düzenlenen Halk Oyunları İl Yarışmaları, Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından ekipler kıyasıya yarıştı. Yöresel elbiseler giyen genç ve minikler, bölgesel müziklerle birlikte performanslarını sergilerken ortaya renkli görüntüler çıktı.

 

Zirve’de yine PARK KOLEJİ

 

PARK Sağlık Koleji Halk oyunları yarışmalarında bu yılda dört farklı dalda il birincisi oldu. Türkiye Halk Oyunları Federasyonunca düzenlenen "Halk Oyunları İl Yarışmalarında" Afyon Özel PARK Sağlık Koleji gençler stilize, gençler geleneksel, kulüp stilize ve kulüp geleneksel dallarında il birincisi oldu. Kurum ve kulüp adına konuşan Okul Müdürü Zehra Akduman: “Kuruluşumuzdan bu yana sağlık sektörü için önemli bir eğitim kurumu haline geldik. PARK Sağlık Koleji olarak eğitimin yanında öğrencilerin bireysel gelişimleri, özgüvenleri ve en önemlisi de bölgesel kültürümüze katkı için halk oyunları yarışmalarına son derece önem veriyoruz. Verilen bu önem sonunda yarışmalardan birinciliklerle dönüyoruz. PARK Sağlık Koleji olarak katıldığımız 4 dalda da birinci olmamız bizleri çok mutlu etti. Katkılarından dolayı tüm meslektaşlarıma teşekkür ederim” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum