Reklam

Burcu'dan Artuk'a 'Hayırlı olsun' ziyareti

Burcu'dan Artuk'a 'Hayırlı olsun' ziyareti

Burcu'dan Artuk'a 'Hayırlı olsun' ziyareti
14 Kasım 2019 - 17:32

Burcu’dan Artuk’a ‘Hayırlı olsun’ ziyareti

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Afyonkarahisar İl Müdürü Ş. Münire Burcu’dan Türkeli Gazetesinin yeni sahibi M. Önder Artuk’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 

İlimizin en köklü basın camiasından olan Türkeli Gazetesi’nin yeni sahiplerinden eğitimci işadamı M. Önder Artuk’u ziyaret eden Afyonkarahisar İl Müdürü Ş. Münire Burcu hayırlı olsun temennisinde bulundu.  Türkeli Gazetesinin 68 yıldır yayın hayatında güvenilir ve tarafsız olarak yayın yaptığını dile getiren Burcu, bundan sonraki yayın hayatında ise aynı çizgide ilerleyeceğinden emin olduklarını söyledi.

“Halkımıza en iyi şekilde hizmet vereceğiz”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Türkeli Gazetesi imtiyaz sahibi M. eğitimci işadamı Önder Artuk, “Türkeli Gazetesinin bayrağını H. Hakkı Özsoy’dan teslim alarak en iyi noktalara taşımak için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Başta ilimiz olmak üzere bölgemize hizmet etmeye çalışacağız. Halkımıza şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonraki süreçte de ilkeli, dürüst ve objektif yayın anlayışımıza devam edeceğiz” şeklinde konuştu. Burcu ile Artuk, haberin ve haberciliğin kalitesi ve halkın haberlere erişimi ile ilgili konular üzerinde fikir alışverişinde bulundular.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum