Reklam

"Geleceğimiz sensin"

"Geleceğimiz sensin"

"Geleceğimiz sensin"
12 Kasım 2019 - 17:30

Konyaspor Futbol Okulları bu hafta sonu ilk antrenmanına başlıyor. Deneyimli antrenörler ‘Geleceğimiz sensin’ sloganıyla çıkılan bu yolda, spora gönül vermiş tüm çocukları BESYO sahasındaki antrenmanlarına bekliyor.

 

 

 

Geleceğimiz sensin” sloganıyla yola çıkan Konyaspor Futbol Okulları ilimizdeki faaliyetlerine Cumartesi günü start veriyor. İlimizin tanınmış deneyimli antrenörlerinden Kadir Bursalıoğlu, Murat Keser, Murat Çekiç ve Ahmet Çeliktaş gibi isimlerin yer aldığı Konyaspor Futbol Okulları, başvuru kayıtlarına devam etmekte olup, Cumartesi günü ilimizde ilk antrenmanlarına çıkacaklar.

Deneyimli antrenörler işbaşında

Konyaspor Futbol Okulları’nın ilimizdeki faaliyetlerinin başında bulunan antrenörler AFJET Afyonspor altyapısında uzun süre görev almış Kadir Bursalıoğlu, Murat Çekiç ve Ahmet Çeliktaş’ın yanı sıra, Afyonspor’da 8 sene forma giyen, takım kaptanlığı yapmış profesyonel oyuncusu Murat Keser de bulunmakta.

“Maç formatına uygun kapalı ve açık sahalar”

Konuyla ilgili gazetemize bilgiler veren deneyimli hocalar, “’Geleceğimiz Sensin’ projesiyle yola çıkan Konyaspor Futbol Okulumuz’da deneyimli antrenörlerimiz eşliğinde antrenmanlarımız 16 Kasım 2019 Cumartesi günü saat 12.00’de başlayacaktır” dediler.

Antrenmanlarının Afyon Kocatepe Üniversitesi Beden Eğitimi Spor meslek Yüksek Okulu’nda, maç formatına uygun kapalı ve açık sahalarda yapılacağını vurgulayan Antrenörler, “Sağlık koşullarına uygun soyunma odalarımız ve velilerimiz için üniversitenin sosyal imkanlarından faydalanabileceği çok güzel bir tesisle kapılarımızı açıyoruz. Öğrencilerimiz için servis imkanları da hazırlanmış durumdadır” ifadelerini kullandılar.

“Nitelikli futbol eğitimi”

Amaçlarının 15 yaş altı çocuk ve gençlere yönelik nitelikli futbol eğitimi vermek olduğunu belirten deneyimli antrenörler, “Tüm okullarla iletişim ve işbirliği içerisinde daha fazla çocuğa ulaşmak ve çeşitli aralıklarla futbol şenliklerine katılmak, bu şenlikleri ilimizde organize etmeği hedefliyoruz. Bu sayede hem elit futbolcuya ihtiyaç duyan yarışmacı takımlara sporcu hazırlamak, hem de çocuklarımızın sosyal yönünü geliştirmek amacımızdır” şeklinde konuştular.

“Çocuklarımızın sağlıklı ve iyi insan olması için”

Deneyimli antrenörler, “Yetenekli çocuk ve gençlerin gelişiminin sağlanması yanında futbol ile geniş kitlelere erken yaşta spor alışkanlığı kazandırmayı planlıyoruz. Çocuklarımızın iyi insan, iyi vatandaş, iyi sporcu, sağlıklı ve eğitimli bireyler olarak yetişmesi amacıyla sportif etkinliklerin eğitimlerine destek olmasını ve bu ektinliklerin ilimizde daha fazla yaygınlaşmasını, altyapılara önem verilmesini temenni ediyoruz” ifadelerini kullandılar. 

                                                                     >>Cumhur Bursalıoğlu

YORUMLAR

  • 0 Yorum