Reklam

EMA Öztürk Otel bayramdan sonra açılacak

EMA Öztürk Otel bayramdan sonra açılacak

EMA Öztürk Otel bayramdan sonra açılacak
09 Ağustos 2019 - 18:03

 

EMA Öztürk Otel bayramdan sonra açılacak

Termal Turizmi ile üne kavuşmuş İlimiz bir Termal SPA Otel’e daha kavuşuyor.

Modern mimarisi ile göz dolduruyor

Şehrimizde şekerleme sektöründe isim yapmış Öztürk Şekerleme tarafından Afyon-İzmir karayolu 7 km hizmete açılacak olan EMA Öztürk SPA Otel modern mimarisi ile göz dolduruyor.

İşletmeciliğini Öztürk kardeşler üstlendi

Yüzde 95 oranında tamamlanan, Kurban bayramından sonra hizmete açılması planlanan EMA Öztürk SPA Otel’de çalışmalar sona yaklaştı. Erol, Mustafa, Ali Öztürk’ün işletmeciliğini üstelendiği EMA Öztürk SPA Otel’in Müdürlüğüne deneyimli Turizmci Seyfi Güler getirildi.

VİP Hizmet verilecek

Otel’deki çalışmalar hakkında gazetemize bilgiler veren Genel Müdür Seyfi Güler EMA Öztürk Otel’in 49 oda 130 yatak kapasitesine sahip olduğunu aktararak VİP hizmet vereceklerini söyledi. Müdür Güler: “  25 yıldır otelcilik sektöründeyim, Otel bünyemizde termal, SPA, havuzlar, Türk hamamları, saunalarımız var. Otelimiz de 49 oda 130 yatak kapasitesi olacak. İnşaat çalışmalarımız hızla devam ediyor. Nasip olursa otelimizi bayramdan sonra açmayı düşünüyoruz. Öztürk otel olarak hedeflerimiz kaliteli hizmet vermek, müşterilerimize geniş havuz imkanı rahatlığı sağlamak.  Havuzlarımız termal havuz olarak ikisi de Afjet’ten gelen suyla ısınacak. Afjet’ten gelen suyu direk otomatik olarak havuzlara vermeyi düşünüyoruz. Yani şifalı suyu müşterilerimize sunmak amacımız. ”şeklinde konuştu

300 Kişilik Düğün salonu var

Otel altında yöresel satış showrumunun da olacağını ifade eden Müdür Seyfi Güler: “Odalarımız çok geniş ve ferah, merkezi sistem klimalarımız var, merkez de olmayan çoğu imkanları otelimizde sağlayacağız. Kavşağa ve alışveriş merkezlerine yakın olmamız da müşterilerimiz için büyük bir kolaylık olacak. Otel bünyemizde ek olarak kafe restorant hizmeti olacak, lokum showroomu var yöresel ürünleri de bulunduracağız, 300 kişilik düğün salonumuz var.” dedi.

Kafe ve Havuzlar halkada hizmet verecek

Havuzların Afyonkarahisar Halkına da hizmet vereceğini söyleyen Müdür Güler: “Kafe restoran ve havuzlarımız hem otel müşterilerimize hem de halka açık olacak. Şuanda otelimizin % 95 i tamamlandı ve personel hazırlıkları yapılıyor. Bayramdan sonrada personelleri de bünyemize almaya başlayacağız. Otelimizin net açılış tarihi belli olmamakla birlikte, bir yada en geç bir buçuk ay içinde aktif hale getirmeyi planlıyoruz.” dedi.

“45 Kişiye istihdam sağlayacağız”

Otel tamamlandığında 45 kişiye iş imkanı sunacaklarını aktaran Müdür Güler: “Otel bünyesinde istihdam olarak, eğitim ve tecrübelerine göre 40 ya da 45 personele iş olanağı sunacağız. Öztürk otel olarak hedefimiz, müşterilerimize Butik, kaliteli, WİP otel hizmeti vermek. ”şeklinde konuştu. >> Mehmet Karakaş- Yasin AY

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum