Reklam

ESOB'dan 3 ziyaret, 1 kutlama

ESOB'dan 3 ziyaret, 1 kutlama

ESOB'dan 3 ziyaret, 1 kutlama
11 Nisan 2017 - 15:18

ESOB’dan 3 ziyaret, 1 kutlama

 

Afyon Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Polis günü kutlamaları nedeniyle ziyaret turuna çıktı.

 

Önce Emniyet Müdürü Fahrettin Şen’i makamında ziyaret eden ESOB Başkanı Abdülkadir Konak, Başkan Vekili Atilla Kocabaş ile Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Tan Emniyet Müdürü Şen’in şahsında bütün polislerin gününü kutladı.

 

“Her zaman esnafımızın yanında yer aldık”

 

Emniyet Müdürü Fahrettin Şen, ESOB heyetinin ziyaretinden son derece memnun olduğunu belirterek “Esnaf çocuğu olarak her zaman esnafımızın yanında yer aldık, bundan sonra da aynı düşüncelerle esnafımızın yanında olacağız” dedi. Başkan Konak da, “Sayın Emniyet Müdürümüz Fahrettin Şen’i esnaf dostu olarak tanıdık. Bizlere gösterdiği yakınlık nedeniyle teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

 

“Kurumumuz her türlü desteği verecektir”

 

Abdülkadir Konak başkanlığındaki ESOB Heyeti daha sonra Polis Moral Eğitim Merkezi Müdürü Şeref Karakaya’yı makamında ziyaret etti. Sıcak bir ortamda gerçekleşen ziyaret yarım saat kadar sürdü.

Polis Moral Eğitim Merkezi Müdürü Karakaya, bütün STK’lara kapılarının sonuna kadar açık olduğunu belirterek “Meslek odalarımızın toplantı ve davetleri için kurumumuz her türlü desteği verecektir” dedi.

 

Güngör’e ziyaret

 

Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nin polis günü nedeniyle düzenlediği ziyaret turu Polis Meslek Yüksek Okulu ile sona erdi. Müdür Vekili Kaan Güngör tarafından karşılanan ESOB heyeti, burada da kutlamayı gerçekleştirdi ve bütün polislerin gününü kutladı. >>>Haber merkezi

YORUMLAR

  • 0 Yorum