Reklam

Ödüllü fotoğraf yarışması

Ödüllü fotoğraf yarışması

Ödüllü fotoğraf yarışması
11 Nisan 2017 - 15:16

Ödüllü fotoğraf yarışması

Turizm Haftası kutlamaları çerçevesinde İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile İlimizde bulunan orta ve lise öğrencilerine yönelik “Objektifimden Afyonkarahisar Kültür ve Turizmi” konulu fotoğraf yarışması düzenledi. 

Yarışmanın amacı; öğrencilerin yaşadığı çevre koşullarını, çevrenin olanak sağladığı tarihi ve kültürel dokuların gün yüzüne çıkması, çevreye olan duyarlılıklarını geliştirmek ve yaşadığı çevredeki kültürel ve turizm değerlerinin farkına varmasını sağlamak.

Son gün yarın

Öğrenciler fotoğraflarını dijital ortamda yarın saat 13.00’e kadar İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’nün kulturturizm03@gmail.com e-posta adresine gönderebilecek. Yarışma sonucunda dereceye giren öğrencilere birinciye bisiklet, ikinciye fotoğraf makinesi, üçüncüye Ipad ödülü verilecek. Ödüller Türsab Dumlupınar Bölgesel Yürütme Kurulu ve Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası tarafından karşılanacak. Ayrıca dereceye giren öğrenciler ailesiyle birlikte Oruçoğlu Termal Otel havuzundan faydalanabilecekler.>>>>Haber merkezi 

YORUMLAR

  • 0 Yorum