Sağlıkta farkındalık etkinliği gerçekleştirildi

TCDD 7.Bölge Müdürlüğü, Taşımacılık AŞ Koordinatörlüğü ve Afyonkarahisar İl Sağlık Müdürlüğü, ADH Başhekimliği koordinasyonunda Ali Çetinkaya Gar da düzenlenen Sağlıkta Farkındalık Etkinliği kapsamında Gar Bekleme Salonunda sağlık bilgilendirilmesi yapıldı.


Sağlıkta farkındalık etkinliği gerçekleştirildi

Seyahat halindeki yolcularda muayene edildi
Yolcular hastane dışında sağlık taramasının yapılmasını memnuniyetle karşıladılar. Sağlık Ekipleri gün boyunca Garda açılan Stant da hizmet vermeye devam etti. Etkinliğe katılan Sağlık İl Müdürü Serhat Korkmaz ve ADH Başhekimi Mehmet Duran’a, Bölge Müdürü Adem Sivri TCDD faaliyet ve Projeleri hakkında bilgi verdi. Ayrıca Sağlık Ekiplerinden bir grup Denizli yönüne giden Pamukkale Ekspresine binerek seyahat halindeki yolcuların da sağlık muayenesi gerçekleştirilerek, Karakuyu buluşma istasyonunda Eskişehir yönlü Pamukkale Ekspresine binerek seyahat halindeki yolcuların da sağlık muayenesi tamamlanıp sağlıkta farkındalık etkinliği sona erdi.
Birçok etkinliğe sahne oldu
Bölge Müdürü Adem Sivri, Ali Çetinkaya Tarihi Gar’ının şimdiye kadar bir çok etkinliğe sahne olduğunu, Sağlıkta Farkındalık Etkinliğinin de ev sahipliğini yapmaktan duyduğunu dile getirdi.