FUZUL EV MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ

Fuzul ev Afyonkarahisar şubesi ilimiz muhtarları ile kahvaltıda buluştu.


FUZUL EV MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ

1992 yılında kurulan ve binlerce aileyi faizsiz, peşinatsız, kredisiz ev, iş yeri, arsa, otomobil sahibi yapan Fuzul ev, Afyonkarahisar Muhtarlar Derneği Başkanı Suat Uygur ile birlikte Karayolları parkında düzenlenen kahvaltıda protokol imzaladı. Kişilerin kendi ödeme koşullarını belirlediği ve ev sahibi olabilmelerini sağlayan bir konut edindirme sistemi olan Fuzul ev ile birlikte, imzalanan protokol sayesinde İlimiz muhtarlarına %20 indirim sağlandı. Karayolları parkında düzenlenen kahvaltıya Afyonkarahisar Fuzul ev Şube Müdürü Özgür Ünlü, Afyonkarahisar Muhtarlar Derneği Başkanı Suat Uygur ve İlimizin tüm muhtarları katıldı.
“FAİZSİZ FİNANSMAN SAĞLAYACAĞIZ”
Faize bulaşmadan vatandaşları ev, arsa ve iş yeri sahibi yapma amaçları olduklarını ifade eden Afyonkarahisar Fuzul ev Şube Müdürü Özgür Ünlü: “Aziz milletimizin birinci derece temsilcileri, demokrasimizin mihenk taşları sayın muhtarlarımız; sizlerin vesilesiyle bu güzel kahvaltı programında bir araya gelmiş bulunmaktayız. Muhtarlık kurumu devletimizin ve yurdumuzun ücra köşelerine kadar uzanan,  hatta en ücra köşelerinde bile devletimizi, milletimizi temsil eden kılcal bir damar olduğunu hepimiz bilmekteyiz. Sizler bulunduğunuz köy, mahalle, kent nerede olursa olsun halk ile birlikte en iyi iletişimi kuran kıymetli misafirlerimizsiniz. Bu nedenle de Fuzul ev olarak bugün burada sadece sizlere faizsiz finansman sağlama konusunda bilgi vermek için bulunuyoruz. Sizin sayenizde temsilcisi olduğunuz köy ve mahallelerde vatandaşlarınıza kapitalizmin sömürüsü haline gelmiş olan faize bulaşmadan ev, arsa, iş yeri sağlamak amacıyla sizlere bilgi aktaracağız” dedi.
“ % 20 İNDİRİM SAĞLADILAR”
Kahvaltıda muhtarlara özel % 20 indirim aldıklarını aktaran Afyonkarahisar Muhtarlar Derneği Başkanı Suat Uygur: “Çok değerli muhtarlarım hepiniz öncelikle hoş geldiniz. Çok fazla sözü uzatmadan konuyu özetlemek istiyorum. Muhtarlar derneği olarak her platformda bizde bulunuyoruz. Fuzul ev ile birlikte bu platformda da yer alıyoruz. Bu konuda da kendilerine çok teşekkür ediyorum. Çünkü muhtarlarımıza %20 indirim sağladılar. Projenin çok olumlu olacağını düşünüyorum ve katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum” dedi. >>Yasin AY